Skip to content

Meist

HME loodi 2007. aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset teenust mehaanika valdkonnas, seda alates kliendi ideest kuni meiepoolse teostuseni.
Ettevõtte esimesel tegevusaastal käivitati tootmine 940m2-l pinnal ja hakati valmistama erinevaid roostevabast terasest pumbadetaile.
Lisaks hakati ette valmistama erinevate lifti detailide tootmise ületoomist Rootsist Eestisse. Nimetatud protsess viidi lõpuni 2008. aastal.
2009. aastal täiendas ettevõte oma olemasolevat seadmeteparki ja alustati aktiivset tööd uute klientide leidmiseks.
2010. aastal soetasime uue CNC-treikeskuse ning kolisime samas ka uuele tootmispinnale Tallinn, Paneeli tn. 2B, suurusega 2200m2.
Tegevusaastal 2011 täitsime oma järjekordse investeerimiskava seadmetesse, et suurendada oluliselt oma tootmisvõimsust ning tellimuste täitmise operatiivsust. Sellest momendist koosneb HME CNC-seadmepark juba 12 tööpingist, lisaks veel erinevatest manuaalpinkidest.

Klientide ring on tänaseks jaotunud Eesti, Soome, Rootsi, Saksamaa vahel.

Aastatel 2012-2013 oli meie peamisteks eesmärkideks soetatud seadmete paigaldamine, tootmistegevuse parendamine ning kvaliteedisüsteemi juurutamine.
Aastast 2013 oleme oma juhtimissüsteemi sertifitseerinud ISO 9001:2008 alusel ja seda kinnitab Bureau Veritas.

HME eesmärgiks on jätkuvalt tagada meie praegustele ja tulevastele klientidele kvaliteet ja tarnekindlus. Seda koostöös meie tublide klientidega ja läbi HME pideva arengu ning arenduse.